Devět jamek

Golf  Snail  jako představaJednička

Představivost  předcházela představě. Ta  představa se stala nástrojem v orientaci jednání  rozhodování, plánování, označení toho, co nás čeká, co chceme, co si přejeme. Toho, co máme před sebou a kolik to vše bude obnášet.Samotná představa pak musí mít fantasii, nápady a kreativitu, tvořivost, vytrvalost a houževnatou vůli, pracovitost a sebezapření.

A možná má představa byla o devíti jamkovém hřišti, dnes už vím,  co jsem si tenkrát představit nedovedl, byl to cíl.  Dnes se posunulo hřiště Snail na devět znormovaných jamek. Cíl, čára, za kterou je nutné udělat čáru.  Napsat a poděkovat těm, co věří, ve své představy. Úžasným lidem, kteří dovedou věřit a podpořit i představy ostatních lidí.

Nenechejte se ovlivňovat, nenechejte se deformovat tím, co reálný svět považuje za „dobré“. Mějte své představy a vytrvalost jít za svým cílem, třeba malým. Pro ty, co vás svou ignorancí dovádí do stavu, kdy sami přestáváte věřit ve svou existenci, pro ty tu nejste. Jste tu pro ty, co věří ve svůj sen.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_1805 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_1983 DSC_0186 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Snímek 065 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *