SPG Tour 2014 – Stará Boleslav

Dobrý den,

byl jsem požádán panem Petrem Šedinou (zakladatelem SPG TOUR) o pár řádků k této tour. Tento nový projekt je určen pro začínající golfisty, nemající ještě osvědčení pro hru na golfovém hřišti. Jsou již ale seznámeni s golfem na tréninkových plochách a mají tak možnost vyzkoušet si skutečnou hru na znormovaném golfovém hřišti. Hraje se při běžném provozu, pod dohledem jednoho či dvou zkušených golfistů v každé skupině(flight), kteří jsou jim rádci a oporou. První ze šesti turnajů zavítal v dubnu 2014 na golfové hřiště do Staré Boleslavi.

Počasí nám přálo, hřiště ve výborném stavu, tak s chutí do toho.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Po počátečních obavách o dodržení hracích časů, vše dopadlo nad očekávání dobře. Začínající golfisté s nadšením v očích zvládli hru na devíti jamkách ke spokojenosti, jak místního marshála, tak majitele hřiště ing.Vladimíra Boučka. Já sám jsem takových akcí v golfu už zažil hodně,(např.dny otevřených dveří, hraj golf zmněň život,golf do škol.atd.) ale SPG TOUR jako první poskytuje zájemcům o golf možnost, po základním seznámení, si také vyzkoušet skutečnou hru na hřišti, což je určitě úžasnou zkušeností a zážitkem. Noví zájemci o golf se mohou tedy plnohodnotně rozhodnout, zda mají zájem o tento sport.

Všichni začínající golfisté hrající SPG TOUR ve Staré Boleslavi hodnotili tuto akci kladně. Dále se budou pod vedením klubů, trenérů, golfu věnovat, tak aby si po získání potřebných osvědčení mohli sami a bez dozoru bezpečně a plnohodnotně golf zahrát na všech hřištích.
Přeji SPG TOUR do budoucna hodně spokojených začínajících golfistů.

Sportu zdar a golfu zvlášť.
Otakar Korbička
člen golf clubu Stará Boleslav, trenér, marshal a rozhodčí golfu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *