SPG Tour 2015 – potřetí v Břežanech

Golfová akademie v Břežanech  stála u zrodu SPG Tour v roce 2012 a musím přiznat, že je to hlavněDSCF0203zásluhou Petra Šediny ze Snailu, jako klíčového organizátora tour, že letos společně vstupujeme do jejího třetího ročníku. Již dnes se tak všichni v Břežanech těšíme na neděli 7. června, kdy tato túra opět zavítá k nám.

Nejedná se při tom jen o obyčejný golfový turnaj, myslím, že to hráči vnímají jako společenskou událost, kde se potkají se známými i novými tvářemi, popovídají o svých golfových zkušenostech, kde jednoduše stráví pohodový víkendový den při dobrém jídle a pití a kde samozřejmě dojde i na trochu toho golfu…. Driver při hře u nás sice moc neprovětráte (pokud nechcete cvičně odpalovat DSCF0207do sítě), zato pro trénink krátké hry je naše 3 PAR akademie přímo ideální. Nejdelší jamky jsou jen 90 metrů dlouhé, ale rozmístnění písečných bunkerů a vodní překážky v blízkosti greenů jsou výzvou pro zkušené hráče, natož pak pro golfové začátečníky. (O tom, že naše hřiště nepatří k nejlehčím, svědčí i dosavadní rekord hřiště, který je 5 ran nad PAR hřiště – přijďte pokořit tento rekord a získáte green fee zdarma)

Co se týče gurmánských zážitků, poprvé jsme na tour grilovali 3 druhy masa, loni jako překvapení byly sýrové raclette. A co připravujeme letos? – To tradičně dopředu neprozradím, nicméně proslulý domácí jablečný štrúdl letos určitě také chybět nebude.

Takže co dodat závěrem? Těšíme se na Vás 7. června v Břežanech.

Ing. Tomáš Kleint

www.golfbrezany.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *