Hrajeme o tatranku

Asi od rána je jasné, že den se povede, zdá se. Sluníčko bude dotíravé a lákavě lákat a slibovat, co ještě nemůže splnit. A tak jsem dnes hlídací děda a jako hlídací mohu vše, co si s vnoučkem přeji. Tedy věřit že jaro je tu. Jedeme ven a plán je jasný – koupit dva pribiňáky a mléko do krabice, máslo co stojí zrovna 39 Kč a já ledasco pamatuji. Pak potkat spolužačky, co nějak zkrásněly a představit si vzájemně naše vnoučky.

Koukám vám, do slunce a vzpomínám, jak Čéča při loňském otvírání 22.3. překročil v obci rychlost a platil 1000 Kč. Pošlu vám s ním rozhovor.

 Marek Čečetka, 37 let, ženatý, 3 děti- Adélka 7 let, Matěj 12 let, Jakub 18 let.

Čečetka II

1/ O co v životě hraješ? O co hraješ golf?

V životě hraji o život. Snažím se žít normální život. Vydělat peníze na složenky a na jídlo pro děti. Chci, aby se měly dobře.

Aby jim nic nechybělo a byly šťastné. Chci s nimi ten jejich život žít. Jít s nimi do kina, do bazénu, na golf. Nebýt jen v práci a ve stresu.

Golf hraji někdy o láhev vína. Ale většinou o tatranku, to je běžná sázka na Snailu. Ještě jsem žádnou nevyhrál. A je mi to jedno. Trochu. Golf hraji, protože mě baví.

Vždycky vypnu telefon a soustředím se na hru. Užívám si ten klid, pohodu. Potřebuji ho ale hrát s těmi „správnými“ lidmi. Taky s pohodáři. S těmi, co se rádi smějí, jsou schopni mluvit o hloupostech a umějí si dělat legraci ze sebe. Zkrátka mají srdce na správném místě. Proto chodím na Snail. Za Šéďou a spol.

 2/ Jak se vlastně známe?

Za vším hledej ženu. Poznali jsme se přes Radku. Jednou jsem u ní v kanceláři viděl golfovou hůl. Do té doby jsem byl s kamarádem jen 2x na hřišti V Krušných horách. Chytlo mě to. Radka mi tenkrát řekla o Snailu a pozvala mě si pinknout…

 3/ Nezdá se ti že je vše nějak rychlejší?

Je to tak. Doba je rychlá až moc. Jen ty moje odpaly jsou nějaké pomalé. Právě proto chodím rád na hřiště. Tam se život pro mě prakticky zastaví. Protože to chci.

4/Patří sklenka k dobrým přátelům a golfu na tvém domácím hřišti?

Já myslím, že když má člověk na sklenku chuť, tak proč si ji nedát. Občas si taky před hrou naleji. Uvolním se a hraje se mi fajn. S přáteli na domácím hřišti mi chutná nejvíc. Často se mi ze Snailu nechce ani domů. Bohužel musím J. A super jsou i turnaje SPG Tour, které hrají také hlavně „Snajlíci“. Tam těch skleniček vypijeme nejvíc.

Čečetka III

5/ Jezdíš na velké rodinné nákupy?

Na velké nákupy jezdím. Jednou týdně. Bytostně je ale nenávidím. Naházet tu hromadu jídla do vozíku, potom na pás a potom zase do tašek. A pro tři děti je nákup obří. Často se nám stává, že po nás lidi nebo pokladní koukají, kolik toho máme. A nejvíc nenávidím tu konečnou cenu nákupu.

 6/Jakou cestou jsi došel ke zkoušce o způsobilosti.

Cesta byla dlouhá. Zkoušku jsem si udělal teprve loni na podzim. Myslím, že bych to zvládl již před třemi lety. Jenže já nechtěl a hlavně nepotřeboval. To, co umím mě naučili právě Snailíci. A s nimi jsem chodil po hřištích, kde nebyla potřeba. Kartu jsem si udělal hlavně proto, že nechci mít na turnajích SPG výhodu proti ostatním, kteří už mají HP. A já bez něj získával nespravedlivě víc bodů a lepší umístění.

Marek je zakládajícím členem je mi ctí vám ho představit.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *